Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Tuesday, January 7, 2020
<
January 2020
>
S
M
T
W
T
F
S
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
2019 Boys 7 year Basketball Division
St.Rose-Mackenroth
v
Mimosa-Fontenot
Result Pending
Cammon GYM
2019 Boys 9-10 year Basketball A Division
Hahnville/Killona
v
St.Rose-Ward
Result Pending
Harry Hurst Gym
2019 Boys 9-10 Basketball B Division
Des Allemands
v
Mimosa-Fleming
Result Pending
JB Martin Gym
2019 Boys 9-10 Basketball B Division
Norco
v
Hahnville/Killona
Result Pending
Lakewood Gym
2019 Boys 7 year Basketball Division
Destrehan-Nickleson
v
Luling-Dunmiles
Result Pending
Landry GYM
2019 Boys 7 year Basketball Division
Norco-Allen
v
Destrehan-Riley
Result Pending
Cammon GYM
2019 Boys 9-10 year Basketball A Division
Des Allermands-Porter
v
Destrehan-Williams
Result Pending
Harry Hurst Gym
2019 Boys 9-10 Basketball B Division
Mimosa-Pitchford
v
Destrehan-DeLaune
Result Pending
JB Martin Gym
2019 Boys 9-10 Basketball B Division
Mimosa-Acosta
v
Destrehan-Lapeyrouse
Result Pending
Lakewood Gym
2019 Boys 7 year Basketball Division
Destrehan-Rousse
v
Mimosa-Dufour
Result Pending
Landry GYM
2019 Boys 7 year Basketball Division
Hahnville/Killona
v
Norco-Stanton
Result Pending
Cammon GYM
2019 Boys 9-10 year Basketball A Division
Norco
v
Mimosa-Irons
Result Pending
Harry Hurst Gym
2019 Boys 9-10 Basketball B Division
Destrehan-Larre
v
Luling-Barnes
Result Pending
JB Martin Gym
2019 Boys 9-10 Basketball B Division
St.Rose-London
v
Mimosa-Neal
Result Pending
Lakewood Gym
Calendar
<
January 2020
>
S
M
T
W
T
F
S
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
Events on Tuesday, January 7, 2020
5:30 PM
6:30 PM
Basketball Practice-Pierre (9-10)
CC COURT 3 (9-14yr)
5:30 PM
7:30 PM
Travel Baseball Practice-Frashier
East Bank 2
5:30 PM
6:30 PM
Basketball Practice- CARTER
RK Smith Field 2
5:30 PM
6:30 PM
Basketball Practice- GORDON 5-6
West Bank 5 Dow
5:30 PM
6:30 PM
Basketball Practice GILBERT 5-6
West Bank 7
6:30 PM
7:30 PM
Basketball Practice- GORDON 13-14
CC COURT 3 (9-14yr)
6:30 PM
8:30 PM
Travel Baseball Practice-Grimaldi
East Bank 1
6:30 PM
7:30 PM
Basketball Practice- GILBERT 13-14
RK Smith Field 2
6:30 PM
7:30 PM
Basketball Practice- CRUZ
West Bank 5 Dow
6:30 PM
7:30 PM
Basketball Practice- Mitchell
West Bank 7
7:30 PM
8:30 PM
Basketball Practice- Dickerson
CC COURT 3 (9-14yr)
7:30 PM
8:30 PM
Basketball Practice-Wright (11-12)
RK Smith Field 2
7:30 PM
8:30 PM
Basketball Practice-Sorrell (8u)
West Bank 5 Dow
7:30 PM
8:30 PM
Basketball Practice-Dinvault
West Bank 7